VIII Artystyczny Festiwal Przedszkolny – Lista Laureatów

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH LAUREATÓW PO ODBIÓR NAGRÓD 23 MARCA (SOBOTA) O GODZ. 16.00

VIII Artystyczny Festiwal Przedszkolny „Muzyką Malowane”

 1.  18.03.2019r. KONKURS PLASTYCZNY

LISTA  LAUREATÓW KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA:

Banasik Nikola – MCKiS Klub NIKO w Jaworznie, Nauczyciel: Kinga Jończyk

Banasik  Zofia – Niepubliczne Przedszkole Wesołe Przedszkolaki w Jaworznie, Nauczyciel: Klaudia Ochocka

Głowacka  Julia – Przedszkole Miejskie nr 15 w Jaworznie, Nauczyciel: Barbara Dulian, Hentschel Nina

Hentschel  Nina – Przedszkole Miejskie nr 27 w Jaworznie, Nauczyciel: Bogusława Helbin

Nanuś  Weronika – Niepubliczne Przedszkole Arcelor Mittal Poland w Dąbrowie Górniczej , Nauczyciel: Natalia Piegza

Rogoziński Hubert – Przedszkole Miejskie nr 27 w Jaworznie, Nauczyciel: Iwona Herman, Katarzyna Pierzchała

Koncert Laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23.03.2019r. o godz. 16.00. 

2. 19.03.2019r. KONKURS RECYTATORSKI

LISTA  LAUREATÓW KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA:

Czajka Liliana – Przedszkole Miejskie nr 27 w Jaworznie, Nauczyciel: Iwona Herman, Katarzyna Pierzchała

Czeranowska Amelia – Przedszkole Miejskie nr 12 w Jaworznie, Nauczyciel: Magdalena Stan, Marta Koczur

Czerniewicz Hanna – Przedszkole Miejskie nr 12 w Jaworznie, Nauczyciel: Magdalena Stan, Marta Koczur

Halemba Hanna – ZSZP nr 1 Przedszkole Miejskie nr 22 w Jaworznie, Nauczyciel: Beata Porwit

Kogut Kacper – ZSZP nr 1 Przedszkole Miejskie nr 22 w Jaworznie, Nauczyciel: Paulina Pośpiech

Nowak Bartosz – Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie, Nauczyciel: Katarzyna Kujawa, Elżbieta Wartalska

W Koncercie laureatów występują: Halemba Hanna, Czajka Liliana

Koncert Laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23.03.2019r. o godz. 16.00 

3. 20.03.2019r. KONKURS TANECZNY

LISTA  LAUREATÓW KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA:

„Bajtle z Dwójki” – Trojak, Przedszkole Miejskie nr 2 w Jaworznie

„Kowbojka” Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie – Oddział V

„Motylki” „Krakowiaczek mały” Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaworznie

„Motylki” „Królestwo zielonej polany”,Przedszkole Miejskie nr 27 w Jaworznie

„Psiaki„,  „Moja planeta”, Przedszkole Miejskie nr 27 w Jaworznie

„Równe Przedszkolaki Arcelor Mittal Poland”„Cotton Eye Joe”, Niepubliczne Przedszkole w Dąbrowie Górniczej

W Koncercie laureatów występuje  Zespół „Kowbojka” Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie – Oddział V

Koncert Laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23.03.2019r. o godz. 16.00 

W Koncercie  Laureatów występują tylko laureaci I miejsca.

4. 21.03.2019r. KONKURS WOKALNY

LISTA  LAUREATÓW KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA:

„Długoszynianki” Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaworznie

Habowska Alicja,  Przedszkole Miejskie nr 18 w Jaworznie

Kalińska Helena, Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie

Lasoń Lena, Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaworznie

Sajak Lena,  zgłoszenie indywidualne

 Zalewska Julia, Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie

W Koncercie laureatów występują: Julia Zalewska, Kalińska Helena

Koncert Laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23.03.2019r. o godz. 16.00 

W Koncercie  Laureatów występują tylko laureaci I miejsca.

5. 22.03.2019r. KONKURS TEATRALNY

LISTA  LAUREATÓW KOLEJNOŚĆ ALFABETYCZNA:

„Dzieciąteczka” Przedszkole Samorządowe nr 10 w Chrzanowie

„Fantazja” Przedszkole Miejskie nr 31 w Sosnowcu

„Stokrotki” Przedszkole Miejskie nr 19 w Jaworznie

‚Wesołe Przedszkolaki” Niepubliczne Przedszkole Wesołe Przedszkolaki w Jaworznie

„Wesołe Żabki”  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 Przedszkole Miejskie nr 22 w Jaworznie

W Koncercie laureatów występują: „Stokrotki” Przedszkole Miejskie nr 19 w Jaworznie, 

„Wesołe Przedszkolaki” Niepubliczne Przedszkole Wesołe Przedszkolaki w Jaworznie 

Koncert Laureatów i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 23.03.2019r. o godz. 16.00

W Koncercie  Laureatów występują tylko laureaci I miejsca.