Zostań posiadaczem karnetu na najbliższe koncerty Archetti!

Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna Archetti z rozmachem rozpoczęła nowy sezon artystyczny. Kalendarium koncertów prezentuje się naprawdę imponująco, a przewidziane w nim muzyczne wydarzenia nie mogą ominąć żadnego prawdziwego melomana!

Uwadze miłośników muzyki klasycznej zaserwowanej w nowoczesnym wydaniu szczególnie polecamy cztery kolejne koncerty orkiestry, organizowane w siedzibie Archetti w ramach programu TUTTI.PL. To inicjatywa, która ma na celu promowanie twórczości polskich kompozytorów, reprezentujących różne pokolenia i nurty muzyki poważnej.

Koncerty odbędą się 10 listopada 2019 r., 8 grudnia 2019 r., 9 lutego 2020 r. i 15 marca 2020 r. Podczas nich zgromadzeni na widowni będą mieli okazję wysłuchać między innymi: Divertimento F-dur Wolfganga Amadeusz Mozarta, Romansu i Scherzo SIergieja Rachmaninowa, czy Suity św. Pawła autorstwa Gustava Holsta.

Jednocześnie przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż karnetów abonamentowych dla melomanów i karnetów “Senior w kulturze”. Gorąco zachęcamy do zakupu, bo mimo że sezon artystyczny już się rozpoczął, to nic straconego. Każdy z wymienionych karnetów upoważnia do uczestnictwa w czterech kolejnych koncertach orkiestry Archetti. Te wyjątkowe wejściówki można nabyć w kasie Centrum Kultury Archetti. Więcej informacji na temat kalendarium koncertów można znaleźć na stronie www.archetti.pl.