Premiera musicalu “Słońce wzejdzie jutro”

Co powinno składać się na dobry musical? Przede wszystkim porywające utwory muzyczne, żywiołowe sekwencje taneczne, barwne stroje i przykuwająca wzrok scenografia. Wszystkich koneserów tej formy teatralnej możemy zapewnić, że tych elementów nie zabraknie w najnowszym widowisku teatralno-muzycznym Słońce wzejdzie jutro.

Musical przenosi widza do niezwykłej scenerii Nowego Jorku z lat 30. ubiegłego wieku. To właśnie tam, w murach obskurnego sierocińca, swoje dzieciństwo spędza główna bohaterka. Czy uda się jej znaleźć swoje miejsce w świecie oraz rodzinę? Słońce wzejdzie jutro to wzruszająca, pełna nadziei i okraszona dużą porcją poczucia humoru historia, która skradnie serca widzów w każdym wieku.

Za scenariusz, układy choreograficzne i scenografię  odpowiedzialne są instruktorki Archetti: Katarzyna Kałas i Dominika Jasińska, które na swoim koncie mają już autorskie wersje musicali, takich jak: Kraina Lodu, Piękna i Bestia, czy Koty. Przygotowania wokalnego podjęła się Maria Stańczak, a obsada aktorska skompletowana jest z blisko 40 teatralnych zapaleńców w różnym wieku.

Długo wyczekiwana premiera odbędzie się na deskach Centrum Kultury Archetti w Jeleniu już 21 maja o 18:00. Bilety na spektakl można nabyć w cenie 10 zł.