Dominika Jasińska instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunku zarządzania sportem, gdzie uzyskała dyplom z wyróżnieniem oraz tytuł licencjata

i menadżera sportu. Nauczyciel tańca oraz instruktor fitness. Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat, kiedy to stawiała swoje pierwsze kroki w zespołach tanecznych.

Absolwentka szkoły artystycznej „Studia Teatru, Muzyki i Tańca” w Krakowie, założonego w 1987 roku przez Elżbietę Armatys, gdzie pobierała naukę od znanych aktorów, choreografów oraz muzyków. Brała udział w wielu przedstawieniach oraz musicalach m.in.: „West Side Story”, „Koty, kotki i…” oraz „Skrzypek na dachu”. Występowała na deskach teatrów oraz w słynnej Piwnicy pod Baranami. Obecnie swoją wiedzę wykorzystuje tworząc grupę musicalową z udziałem dzieci.

Ukończyła studia podyplomowe Animacje Form Taneczno-Ruchowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, które pozwoliły jej kontynuować nauke i rozwijać pasję. W toku studiów zrealizowała liczne formy taneczne m.in. polskie tańce ludowe, tańce towarzyskie oraz fitness. Doświadczenie i umiejętności nabyte w toku nauki wykorzystuje w twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą prowadząc zespół taneczny „Aplauz”.

Jako instruktor fitness – nowoczesnych form gimnastyki prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych w tym seniorów.